Nemuno Slėnio Vilos SPA

Poilsis Kūnui ir Sielai

Nemuno Slėnio Vilos SPA

Poilsis kūnui ir sielai!

Jus kviečia pasinerti į nepakartojamą patirtį, kurioje galėsite pamiršti kasdienio gyvenimo rūpesčius ir mėgautis malonumais. Tai vieta kur skiriamas laikas sau ir savo gerovei. 

SPA zona sudaro kedro medienos sauna, turkiška garinė, jacuzzi, baseinas su hidromasažais, bei poilsio zona.

Atsipalaidavimas kedro medienos saunoje – išskirtinis ir prabangus jausmas, kuris siūlo malonumų ir gydomųjų savybių mišinį. Mūsų garų rojaus esmė yra ne tik kokybė, bet natūralumas, o tai patvirtina mūsų pasirinkimas naudoti išskirtinę kedro medieną.

Turkiškos pirties unikalumas – maloni šiluma bei daug garų su eteriniais aliejais, kurie sukuria išskirtinius pojūčius, bei padeda atsigauti po sunkios dienos, atpalaiduoja kūną ir palengvina kvėpavimą.

Jacuzzi – vandens terapija. Šis aukštos kokybės vandens masažo baseinas suteikia nepakrtojamą patirtį, kurios tikslas – atpalaiduoti Jūsų kūną ir sielą. Jacuzzi yra ne tik prabangi, bet ir funkcionali terapijos priemonė. Maloniai šiltas vanduo ir masažo srovės skatina kraujotaką, atpalaiduojant raumenis ir mažinant įtampa. Tai puikus būdas sumažinti stresą ir pagerinti bendrą gerovę. Tad įsitaisykite mūsų Jacuzzi ir mėgaukites malonumais.

Baseinas su hidromasažais – kviečia Jus paplaukioti ir pasimėgauti vandens srovėmis, ir pajausti kaip vanduo nuplauna ir atpalaiduoja.

Poilsio zonoje kviečiame pasimėgauti žolelių arbata, ar kitais norimais gėrimais…

Baseino ir Pirčių Erdvė darbo laikas:

17:00 - 22:00h

11:00 - 22:00h

11:00 - 15:00h

    Iškilo klausimų?

    Scroll to Top